Serdecznie zapraszamy do naszej Kliniki Stomatologicznej K2Dental

Klinika Stomatologiczna K2 Dental jest prowadzona przez dr n. med. Krystiana Krupskiego, naszym celem jest zmiana spojrzenia pacjenta na dentystę, tak by nie kojarzył się tylko z bólem i strachem a raczej z przyjaznym doradcą, który wspólnie z pacjentem stara się rozwiązać problemy zdrowotne oraz aby połączyć zdrowie naszych pacjentów z maksymalną estetyką prac protetycznych, które zapewnią pełne zadowolenie i perfekcyjny uśmiech u naszych klientów.

Poznaj bliżej kadrę K2 Medical & Dental Clinic

Gwarancja na usługi

Na wszystkie wykonane usługi w naszych gabinetach udzielamy gwarancji. Każdy pacjent, który się do nas zgłasza ma wykonywane badanie lekarskie, po którym szczegółowo wspólnie określamy plan leczenia i precyzyjnie proponujemy rozwiązania stomatologiczno – protetyczne satysfakcjonujące naszych klientów.

Jak dojechać do K2 Dental?

Stomatolog Gdańsk Browar - ul. Lelewela 6/ l.u. 6

Klinika stomatologiczna K2 Medical & Dental znajduje się w Browarze Gdańskim - w niedalekiej odległości znajdują się przystanki SKM i PKM Gdańsk Wrzeszcz.

Pacjenci dojeżdżający samochodami mogą zaparkować w Galerii Metropolia położonej 100m od kliniki.

  Stomatolog Gdynia - ul. Wolności 7

Klinika stomatologiczna w Gdyni znajduje się nieopodal PKP Gdynia Główna, z której dojechać bezpośrednio pod K2Dental można autobusami linii 203, 204.

Samochód zaparkować można bezpośrednio pod kliniką (na chodniku), na bezpłatnym parkingu.

Wskazówki dojazdu oraz mapę znajdziecie Państwo na podstronie kontakt, informacje dodatkowe znajdziecie w sekcji FAQ

Zapraszamy do klinik K2Dental w Trójmieście! dr. n. med. Krystian Krupski