Gdańsk – Browar Gdański

Gdańsk – Browar Gdański

K2 Medical & Dental Clinic to profesjonalna klinika medyczno-stomatologiczna założona przez dr. n. med. Krystiana Krupskiego – stomatologa z Gdańska. Klinika K2 ma dwie placówki stomatologiczne: w Gdańskim Browarze oraz w Gdyni.

Placówka w Gdańsku wyróżnia się także zaawansowanymi usługami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

W gabinecie pracuje zespół doświadczonych lekarzy specjalistów stomatologów oraz dermatologów, którzy pracują na najnowocześniejszym sprzęcie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym sprzętom stomatolodzy radzą sobie z każdym problemem szybko i bezboleśnie. Gwarantujemy skuteczność usług, dlatego każdy pacjent otrzymuje gwarancję na wykonane u nas zabiegi.

Skuteczność i profesjonalizm naszych stomatologów potwierdzony jest przez członkostwo w prestiżowych towarzystwach implantologicznych – PSI, ICOI oraz DGOI.

Do usług gabinetów należy:

Klinika w Browarze Gdańskim jest usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku SKM i PKM Gdańsk Wrzeszcz co zapewnia łatwy i szybki dojazd w całego Trójmiasta, jak i Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie.

Dla dojeżdżających samochodami polecamy miejsca parkingowe w położonej w sąsiedztwie (100m) Galerii Metropolia.

Zapraszamy do kliniki medyczno-stomatologicznej w Gdańsku!
dr n. med. Krystian Krupski

k2 medical & dental clinic gdańsk browar gdański

Gdynia

K2 Medical & Dental Clinic to wysoce specjalistyczna klinika medyczno-stomatologiczna założona w 1991 roku przez doktora nauk medycznych Krystiana Krupskiego. Klinika K2 przyjmuje pacjentów w dwóch oddziałach:

– w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Lelewela 6 – Stary Browar Gdański
– w Gdyni Głównej, przy ul. Wolności 7

Klinika w Gdańskim Browarze świadczy także usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii.

Zespół K2 tworzy grono interdyscyplinarnych specjalistów stomatologów z zakresu: chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji jak również dermatologów, chirurgów plastyków, kosmetologów oraz specjalistów w zakresie medycyny estetycznej. K2 Medical & Dental Clinic to także zespół dyplomowanych higienistek i asystentek stomatologicznych oraz rejestratorek, które starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Całym zespołem K2 Medical & Dental kieruje dr n. med. Krystian Krupski, wspierając zespół merytorycznie oraz wyznaczając kierunki rozwoju kliniki.

Motto naszej praktyki medycznej to „Science & Beauty”, bo K2 Medical & Dental Clinic to jednostka nastawiona na ciągły rozwój. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, a lekarze nieustająco podnoszą swoje kwalifikacje oraz doskonalą umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, kongresach i warsztatach medycznych.

K2 skupia zespół znakomitych lekarzy, co pozwala także na nieustającą wymianę doświadczeń oraz zdobytej wiedzy między członkami zespołu. Przy skomplikowanych przypadkach współpracujemy jako wielospecjalistyczny zespół zaczynając od diagnostyki poprzez ortodoncję i chirurgię stomatologiczną a kończąc na indywidualnie zaprojektowanej protetyce.

Stomatolodzy z Gdyni w razie potrzeby są w kontakcie merytorycznym z placówką w Gdańsku, dlatego bez problemu nasi Pacjenci mogą zmieniać miejsce leczenia zębów w razie potrzeb między placówkami.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym sprzętom stomatolodzy radzą sobie z prawie każdym problemem, czyniąc to w sposób miły i bezbolesny. Gwarantujemy skuteczność usług, dlatego każdy pacjent otrzymuje gwarancję na wykonane u nas zabiegi.

Unikalne umiejętności naszych lekarzy, ponad 20 letnie doświadczenie oraz wysoce specjalistyczny sprzęt taki jak np.: najnowszej generacji tomograf komputerowy 3D firmy Vatech umożliwiający analizę 3D kości szczęki i żuchwy wraz z obrazowaniem stawów skroniowo – żuchwowych, skaner wewnątrzustny 3 Shape do obrazowania cyfrowego całej jamy ustnej, a także lasery chirurgiczne, które pomagają w precyzyjnym, małoinwazyjnym i bezpiecznym wykonaniu zabiegu, pozwalają na kompleksowe leczenia nawet najtrudniejszych przypadków stomatologicznych.

Skuteczność i profesjonalizm naszych stomatologów w Gdyni i Gdańsku potwierdzony jest przez członkostwo w prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystwach implantologicznych – PSI, ICOI oraz DGOI.

Krystian Krupski„Nasza firma jest na rynku medycznym w Trójmieście ponad 30 lat i skupia się na leczeniu kompleksowym najtrudniejszych przypadków medycznych wykorzystując wsparcie technologiczne najbardziej innowacyjnych firm produkujących sprzęt co daje szanse na ciągły rozwój merytoryczny naszego zespołu a w konsekwencji daje to możliwość zaoferowania coraz nowocześniejszych usług medycznych z zakresu chorób jamy ustnej i twarzy” – mówi dr n. med. Krystian Krupski, specjalista chirurgii stomatologicznej z K2 Medical & Dental

Stomatolog Gdynia

Dlaczego warto skorzystać z usług stomatologicznych w K2 Medical & Dental Clinic

 • mamy ponad 30 letnie doświadczenie w świadczeniu usług stomatologiczno – implantologicznych
 • zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną
 • posiadamy najnowszej generacji sprzęt tj. np. tomograf komputerowy 3D, skaner wewnątrzustny, mikroskopy stomatologiczne, laser, RTG pantomograficzne etc.
 • unikalne umiejętności pozwalają nam leczenia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków
 • stomatologicznych/chirurgicznych/implantologicznych/dermatologicznych
 • pracujemy jedynie na certyfikowanych materiałach
 • udzielamy gwarancji na wykonane usługi stomatologiczne
 • do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać jego potrzebom i oczekiwaniom
 • wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu, co gwarantuje ich bezbolesność
 • wykonujemy implanty 3 dużych i renomowanych międzynarodowych koncernów medycznych Bego, Bicon i Dentsply-Astra co zapewnia Pacjentom dostęp do najnowszych technologii o bardzo szerokim spektrum zastosowania
 • przed zabiegami implantacyjnymi, periodontologicznymi i protetycznymi Pacjenci otrzymują wycenę z kosztorysem, planem i czasem leczenia
 • posiadamy bardzo liczne grono stałych Pacjentów, którzy polecają nasze usługi swojej rodzinie i znajomym
 • łatwy dojazd – placówki w Gdyni oraz Gdańsku znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych oraz kolejki SKM (Gdańsk Wrzeszcz oraz Gdynia Główna)
 • łatwe połączenie z lotniskiem „Gdańsk Rębiechowo” dzięki kolejce PKM Gdańsk Wrzeszcz zlokalizowaną w odległości około 100 m od wejścia do naszej kliniki
 • istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty (system „Medi Raty”)

K2 Medical & Dental Clinic oferuje swoim Pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych

 • Stomatologia zachowawcza [stomatolog Gdynia]
 • Chirurgia stomatologiczna – usuwanie zębów, skomplikowane dłutowania zębów zatrzymanych, resekcje
 • Implantologia – skomplikowane przypadki wraz z odbudową kości
 • Endodoncja – leczenie kanałowe pod mikroskopem
 • Protetyka – odbudowa uzębienia w oparciu o uzupełnienia stałe, protezy, licówki itp.
 • Stomatologia estetyczna – wybielanie zębów
 • Ortodoncja – leczenie wad zębowych
 • Stomatologia dziecięca
 • Periodontologia – zabiegi zakresu chorób przyzębia (tzw. „paradontoza”) i błon śluzowych
 • Rentgenodiagnostyka
 • Profilaktyka – lakierowanie, lakowanie, fluoryzacje zębów
 • Higienizacje – usuwanie kamienia, piaskowania, szkolenia z prawidłowej higieny

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Czyli usługa, podczas której lekarz stomatolog dokonuje odbudowy tkanek twardych zęba, potocznie nazywana leczeniem ubytków lub zakładaniem „plomb”. To dział stomatologii, w którym dentysta ma na celu przede wszystkim zapobiegać próchnicy, a także leczyć zęby, w przypadku których doszło do powstania stanu zapalnego lub ubytku. Wykonujemy wypełnienia zębów stałych, jak i mlecznych. Zapraszamy na bezpłatne przeglądy stomatologiczne do naszego dentysty.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

W naszej klinice zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonuje specjalista chirurg stomatolog z drugim stopniem specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej – dr n. med. Krystian Krupski oraz lekarz stomatolog Edyta Kwiecińska. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na wykonanie pełnego zakresu zabiegów chirurgicznych, tj.:

 • ekstrakcje zębów stałych i mlecznych;
 • usuwanie / dłutowanie zębów ósmych, tzw. „zębów mądrości” (najczęściej ze wskazań ortodontycznych);
 • ekstrakcje zębów o skomplikowanym układzie korzeniowym, których nie można usunąć w typowy sposób lub złamanych korzeni po niedokończonych ekstrakcjach w innych gabinetach;
 • usuwanie zmian patologicznych w zakresie jamy ustnej (przerosty, nowotwory łagodne i złośliwe, torbiele etc.);
 • chirurgia urazowa (zaopatrywanie pacjentów po wypadkach, złamania szczęki, żuchwy, replantacje zębów etc.);
 • zabiegi związane z przygotowaniem do protezowania lub leczenia ortodontycznego,
 • podcięcie wędzidełka wargi lub języka (wskazania ortodontyczne lub logopedyczne);
 • plastyka wyrostka zębodołowego przed protezowaniem;
 • resekcja wierzchołków korzeni zębów, które nie mogą być całkowicie wyleczone w trakcie leczenia kanałowego;
 • chirurgiczne usunięcie stanów zapalnych tj. nacięcie i drenaż ropni wewnątrzustnych;
 • przedimplantologiczne zabiegi mające na celu stworzenie odpowiednich warunków kostnych dla
 • wszczepienia implantów (m. in. zamknięte i otwarte podnoszenie dna zatoki szczękowej, sterowana regeneracja kości, przeszczepy kości);
  wszczepianie implantów zębowych.

IMPLANTOLOGIA

Wszczepiamy implanty zębowe znanych i renomowanych koncernów medycznych: Bego, Bicon i Dentsply-Astra. Szeroki wybór implantów, unikalne umiejętności naszych lekarzy, pozwalają na leczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Zabieg wszczepienia implantu w naszej klinice wykonuje chirurg stomatolog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dentysta przestawi Państwu opcje i plan leczenia wraz kosztorysem.

Stomatolog Gdynia

ENDODONCJA

Oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe zębów z użyciem mikroskopu firmy Zeiss. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu, który umożliwia uzyskanie bardzo dokładnego obrazu kanałów zęba zajętych zapaleniem, nasz stomatolog zadba o Państwa zęby w sposób niezwykle precyzyjny, dokładny i bez bólu.

PROTETYKA

Wykonujemy piękne prace protetyczne, doskonale imitujące naturalne uzębienie, zarówno w przypadku braku pojedynczych zębów (korona protetyczna), jak i całkowitego braku uzębienia. Szeroka oferta sprawia, że praktycznie w każdym przypadku lekarz dentysta z K2 Medical & Dental Clinic jest w stanie zaproponować zadowalającą metodę leczenia.

Oferujemy odbudowy uzębienia w postaci:

 • koron protetycznych porcelanowych,
 • mostów porcelanowych,
 • koron i mostów bezmetalowych (pełnoceramicznych i cyrkonowych),
 • licówek porcelanowych,
 • protezy zębowe ruchome: akrylowe i szkieletowe,
 • szynoprotez,
 • mostów klejonych typu Maryland,
 • endokoron ceramicznych i kompozytowych
 • wkładów koronowo-korzeniowych,
 • prac protetycznych opartych na skomplikowanych systemach zamków i zatrzasków
 • i wiele innych.

Jeśli będą Państwo zainteresowani nasz stomatolog przedstawi Państwu plan i kosztorys leczenia po szczegółowej konsultacji protetycznej.

PERIODONTOLOGIA

Choroby przyzębia zwane popularnie „paradontozą” są obecnie coraz częściej spotykanymi problemami leczniczymi u naszych pacjentów. W naszej praktyce leczymy wiele ich postaci poczynając od prostych do skomplikowanych przypadków recesji zębowych, stosują zabiegi ich pokrycia przesunięciami płatów z tkanek okolicznych, przeszczepy łącznotkankowe z podniebienia oraz uzupełnianie preparatami pochodzenia naturalnego i sztucznego.

Stosujemy także zabiegi z zakresu sterowanej regeneracji tanek twardych (GBR) przy odbudowie utraconej kości – najczęściej stosowane przy zabiegach okołoimplatacyjnych oraz sterowanej regeneracji tkanek miękkich (GTR) co bywa odpowiedzią leczniczą na choroby przyzębia.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. W K2 Medical & Dental Clinic można wykonać zabiegi tj.:

 • wybielanie zębów:
  – laserem (specjalny diodowy lasera biostymulacyjny)
  – lampą Beyond
  – systemem nakładkowym
 • higienizacja:
  – piaskowanie zębów
  – skaling (usuwanie kamienia)
  – fluoryzacja
  – polishing
  – lakierowanie

ORTODONCJA

Nasi lekarze ortodonci z kilkunastoletnim stażem leczą wady zgryzu zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Zakładamy aparaty stałe oraz ruchome. Ortodonta po dokładnej diagnostyce radiologicznej i klinicznej przedstawi Państwu możliwe opcje oraz plan leczenia.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

W gronie naszych pacjentów goszczą także dzieci. Wizyty milusińskich przebiegają w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, a każda wizyta u dentysty kończy się małym upominkiem. Dentysta dokłada wszelkich starań, aby nasi najmłodsi Pacjenci opuszczali klinikę z uśmiechem na twarzy, kojarząc wizytę u stomatologa z miłym doświadczeniem. K2 to najlepszy lekarz dentysta dla dzieci.

RENTGENODIAGNOSTYKA

Posiadamy urządzenia do wykonywania zdjęć rentgenowskich, wykorzystujące najnowsze technologie. Wykonujemy pełne portfolio zdjęć RTG zęba:

 • zdjęcia 3D – od formatu zdjęć o dużej rozdzielczości stosowanych przy leczeniu endodontycznym do dużych rozmiarów 16:9 stosowanych do skomplikowanych zabiegów implantologicznych i ortodontycznych [placówka: Gdańsk];
 • punktowe zdjęcia zębowe;
 • zdjęcia panoramiczne (pantomograficzne);
 • zdjęcia cefalometryczne do analizy ortodontycznej;
 • zdjęcia zatok szczękowych;
 • zdjęcia celowane na stawy skroniowo-żuchwowe;

PROFILAKTYKA i HIGIENIZACJA

Dyplomowane higienistki przeprowadzają w klinice K2 Medical & Dental Clinic zabiegi tj.:

 • lakierowanie zębów
 • lakowanie zębów
 • fluoryzacja
 • skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego
 • piaskowania osadów

NOWOCZESNY SPRZĘT

Chęć ciągłego rozwoju, przekłada się na inwestycje w innowacyjny, wysokiej jakości sprzęt i urządzenia. W klinice K2 stomatolog może podczas leczenia skorzystać między innymi z:

 • tomografu 3D VATECH PAX-I3D GREEN 16
 • mikroskopów stomatologicznych firmy Zeiss
 • laserów diodowy LITEMEDICS i Smart Laser SOLASE
 • endometrów RomiApex, Raypex 5
 • RTG Carestream (Kodak) i Vatech,
 • Skanerów wewnątrzustnych

Wszystkie nasze narzędzia medyczne poddane są sterylizacji w naszej własnej sterylizatorni wyposażonej przez światowego lidera firmę Melag. Proces sterylizacji jest komputerowo nadzorowany i monitorowany.

W naszej klinice staramy się kompleksowo dbać o naszych klientów, dlatego w klinice w Gdańsku Wrzeszczu do oferty włączona została:

 • medycyna estetyczna,
 • chirurgia plastyczna
 • dermatologia,
 • kosmetologia.

Doskonała znajomość anatomii twarzy, pozwala nam na bezpieczne i w pełni skuteczne wykonanie zabiegów z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Dodatkowo wysokiej jakości sprzęt, jak np. Icoone oraz wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych dyplomowanych kosmetologów umożliwiło nam włączenie do oferty szeregu zabiegów kosmetologicznych skierowanych na twarz, ale także na ciało.

Stomatolog Gdynia – jeśli szukasz dobrego specjalisty zadzwoń do K2 Dental w Gdyni!

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Zarówno Klinika w Browarze Gdańskim, jak i Gdyni Głównej są usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku SKM i PKM Gdańsk Wrzeszcz/Gdynia Główna co zapewnia łatwy i szybki dojazd z całego Trójmiasta, jak i Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy (Gdańsk Rębiechowo).

W Gdańsku Wrzeszczu naszym Pacjentom przyjeżdżającym samochodem zalecamy parkowanie w Galerii Metropolia na poziomie „0” (czas dojścia z parkingu do kliniki zajmuje około 2 minut).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kliniki K2 Medical & Dental Clinic.
Będzie nam bardzo miło gościć państwa w gronie naszych Pacjentów.

Stomatolog Gdynia

Umów się na wizytę

  lub zadzwoń

  Poznaj bliżej kadrę K2 Dental

  dr n. med. Krystian Krupski

  Na co dzień zajmuje się implantologią, periodontologią, chirurgią, protetyką i stomatologią estetyczną. Łącząc  ze sobą te dziedziny stomatologii i współpracując z innymi lekarzami dobiera zawsze indywidualne rozwiązania problemu pacjenta.

  lek. stom. Edyta Kwiecińska

  Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od ponad 20-tu lat prowadzi praktykę stomatologiczną.

  lek. stom. Magdalena Rychert

  W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją.

  lek. stom. Jolanta Kulczyńska

  Specjalizuje się w leczeniu zaawansowanymi technikami protetycznymi oraz endodontycznymi wymagającymi zastosowania mikroskopu.

  lek. stom. Dominika Ossowska

  Swoje zawodowe zainteresowania kieruje głównie na stomatologię estetyczną, endodoncję, a także leczenie dzieci.

  lek. stom. Piotr Lewandowski

  Zajmuje się leczeniem ortodontycznym oraz leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych u dzieci i dorosłych.

  lek. stom. Klaudia Stachecka

  Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją, a także leczeniem stomatologicznym dzieci.

  lek. med. Łukasz Banasiak

  Profesjonalista pełen empatii, który zawsze dba o dobro swoich pacjentów.

  lek. stom. Bożena Mackiewicz-Wilkowska

  Ortodonta. Nie boi się wyzwań, nawet w postaci bardzo skomplikowanych wad zgryzu.

  lek. stom. Katarzyna Tylek

  Zajmuje się stomatologią ogólną, a także leczeniem pod mikroskopem.

  lek. stom. Paulina Kwapisiewicz-Apak

  Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz otacza opieką stomatologiczną młodszych pacjentów.

  lek. stom. Magdalena Ociesa

  W pracy zawodowej interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i chirurgią stomatologiczną.

  lek. stom. Musiał Dominika

  Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę zawodową nieustannie rozwija poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

  lek. stom. Michał Śliwiński

  Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów działał w studenckim kole periodontologii.

  lek. Agnieszka Sirocka

  Pani doktor jest specjalistą rewitalizacji i naturalnych autologicznych procedur odmładzania skóry.

  lek. stom. Łukasz Komiażyk

  Do wykonywanej pracy podchodzi w sposób rzetelny i profesjonalny. W stosunku do pacjentów jest spokojny, cierpliwy i wyrozumiały.

  mgr Izabela Pstrąg – kosmetolog

  Jako kosmetolog doświadczenie zdobyła w klinice medycznej u boku specjalistów z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.