Kontakt

Gdańsk – Browar Gdański

Dentysta Gdańsk – tylko w K2 Dental

K2 Medical & Dental Clinic to profesjonalna klinika medyczno-stomatologiczna założona przez dr. n. med. Krystiana Krupskiego – stomatologa. Klinika K2 ma dwie placówki stomatologiczne: w Gdańsku (w Gdańskim Browarze) oraz w Gdyni.

Placówka w Gdańskim Browarze wyróżnia się także zaawansowanymi usługami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

W gabinecie pracuje zespół doświadczonych lekarzy specjalistów stomatologów oraz dermatologów z Gdańska, którzy pracują na najnowocześniejszym sprzęcie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym sprzętom stomatolodzy radzą sobie z każdym problemem szybko i bezboleśnie. Gwarantujemy skuteczność usług, dlatego każdy pacjent otrzymuje gwarancję na wykonane u nas zabiegi.

Skuteczność i profesjonalizm naszych stomatologów potwierdzony jest przez członkostwo w prestiżowych towarzystwach implantologicznych – PSI, ICOI oraz DGOI.

Do usług gabinetów należy:

Klinika w Browarze Gdańskim jest usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku SKM i PKM Gdańsk Wrzeszcz co zapewnia łatwy i szybki dojazd w całego Trójmiasta, jak i Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie.

Dla dojeżdżających samochodami polecamy miejsca parkingowe w położonej w sąsiedztwie (100m) Galerii Metropolia.

Zapraszamy do kliniki medyczno-stomatologicznej w Gdańsku!
dr n. med. Krystian Krupski

k2 medical & dental clinic gdańsk browar gdański

Gdynia

Dentysta Gdynia – tylko w K2 Dental

K2 Dental posiada 2 placówki: w Gdańsku (Browar Gdański) i w Gdyni. Dlatego jeśli szukają Państwo profesjonalnej pomocy od stomatologa w Gdyni – zapraszamy do K2 Dental.

W klinice pracują doświadczeni i profesjonalni stomatolodzy z Gdyni. Nasi lekarze stawiają na komfort i skuteczne leczenie pacjenta bez bólu. Zapewniamy gwarancję na wykonane u nas usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że profesjonalizm personelu i nowoczesny sprzęt zapewniają skuteczne i trwałe leczenie zębów.

Zabiegi wykonywane w gabinecie stomatologicznym w Gdyni obejmują:

W klinice stomatologicznej w Gdyni istnieje możliwość wykonania zdjęć cyfrowych, punktowych oraz panoramicznych. Na każdym etapie pracy nasz stomatolog dba się o bezpieczeństwo i wygodę pacjenta oraz odpowiednie, skuteczne leczenie.

Zapraszamy do K2Dental – stomatologia Gdynia
dr n. med. Krystian Krupski

Umów się na wizytę


lub zadzwoń