Implanty Astra

Implanty Astra – nowe zęby, a jak naturalne!

astraImplanty zastępują naturalne korzenie zębów, na których następnie montuje się porcelanową koronę, w oparciu o łącznik protetyczny. Są najlepszym rozwiązaniem w przypadku utraty jednego, kilku, a nawet wszystkich zębów, bowiem zapewniają komfort, wygodę i estetykę, analogiczną do posiadania własnych, stałych zębów.

Oferujemy Państwu innowacyjne implanty Astra, renomowanej firmy Dentsplay, która obejmuje swoje systemy implantologiczne dożywotnią gwarancją. Trwałość nie jest jednak ich jedyną zaletą. Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie implanty Astra? Implanty Astra to wynik ciągłej pracy i rozwoju ich producenta w dziedzinie implantologii. Są one wytwarzane w oparciu o nanotechnologię oraz rezultaty badań klinicznych.

Sprawdź implanty Gdańsk

Główne zalety systemu implantów Astra

  • zmodyfikowana chemicznie, tytanowa powierzchnia OsseoSpeed™ – zapewnia szybsze gojenie i skuteczną integracją implantu z kością (w konsekwencji zwiększa to bezpieczeństwo zabiegu oraz znacząco skraca czas leczenia),
  • komponenty implantów Astra – występują w dwóch rodzajach przekroju (trójkątnym i okrągłym), co ułatwia modelowanie tkanek miękkich,
  • wykonywane indywidualnie, stożkowe łączniki Conical Seal Design™ – są tak projektowane, by możliwy był tylko jeden sposób ich osadzenia; w praktyce pozwala to ograniczyć ewentualne, minimalne przecieki czy ruchy oraz zapewnia wyjątkowo trwałe dopasowanie,
  • innowacyjne, samopozycjonujące się, wyciskowe elementy – zapewniają łatwość oraz doskonałą precyzję montażu,
  • różne kształty implantów – krótkie, stożkowe, proste, o nachylonym kołnierzu, o małej i większej średnicy, tak aby każdy pacjent otrzymał rozwiązanie idealnie dostosowane do jego potrzeb.

Implanty Astra to innowacja na rynku implantologii stomatologicznej, która łączy w sobie prostotę zabiegu z precyzją jego wykonania. System Astra zapewnia ponadto szybsze gojenie i doskonałą integrację implantu z kością. Implanty stymulują dziąsła i chronią przed zanikiem tkanki kostnej, dzięki czemu pozwalają zachować, naturalny i atrakcyjny wygląd twarzy. Ponadto nie wymagają szlifowania pobliskich, zdrowych zębów (jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych mostów).

Poznaj bliżej kadrę K2 Dental

dr n. med. Krystian Krupski

Na co dzień zajmuje się implantologią, periodontologią, chirurgią, protetyką i stomatologią estetyczną. Łącząc  ze sobą te dziedziny stomatologii i współpracując z innymi lekarzami dobiera zawsze indywidualne rozwiązania problemu pacjenta.

lek. stom. Edyta Kwiecińska

Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od ponad 20-tu lat prowadzi praktykę stomatologiczną.

lek. stom. Monika Łączyńska-Leik

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Chce by wszyscy Pacjenci podczas zabiegów czuli się bezpiecznie i komfortowo.

lek. stom. Magdalena Rychert

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją.

lek. stom. Jolanta Kulczyńska

Specjalizuje się w leczeniu zaawansowanymi technikami protetycznymi oraz endodontycznymi wymagającymi zastosowania mikroskopu.

lek. stom. Dominika Ossowska

Swoje zawodowe zainteresowania kieruje głównie na stomatologię estetyczną, endodoncję, a także leczenie dzieci.

lek. stom. Piotr Lewandowski

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym oraz leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych u dzieci i dorosłych.

lek. stom. Bożena Mackiewicz-Wilkowska

Ortodonta. Nie boi się wyzwań, nawet w postaci bardzo skomplikowanych wad zgryzu.

lek. stom. Katarzyna Tylek

Zajmuje się stomatologią ogólną, a także leczeniem pod mikroskopem.

lek. stom. Paulina Kwapisiewicz-Apak

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz otacza opieką stomatologiczną młodszych pacjentów.

lek. stom. Magdalena Ociesa

W pracy zawodowej interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i chirurgią stomatologiczną.

lek. stom. Musiał Dominika

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę zawodową nieustannie rozwija poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

lek. stom. Konrad Szczerbiński

Lekarz dentysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

lek. Michał Śliwiński

Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów działał w studenckim kole periodontologii.

lek. Agnieszka Sirocka

Pani doktor jest specjalistą rewitalizacji i naturalnych autologicznych procedur odmładzania skóry.

dr Magdalena Brona Teżyk

Ulubione procedury medyczne doktor Magdy to zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wolumetria policzków, resurfacing twarzy oraz jej firmy zabieg modelowania ust.

mgr Izabela Pstrąg – kosmetolog

Jako kosmetolog doświadczenie zdobyła w klinice medycznej u boku specjalistów z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.