dr n. med. Krystian Krupski - specjalista chirurgii stomatologicznej

  • Posiada stopień doktora nauk medycznych
  • Drugi stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej
  • Absolwent i późniejszy nauczyciel akademicki Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo – Twarzowej i Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Kompleksowe leczenie złożonych przypadków

Od wielu lat zajmuje się skomplikowanymi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i implantoprotetyki. Swoją wiedzę rozwija uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach wiodących firm implantologicznych i protetycznych. Niejednokrotnie sam jest prowadzącym szkolenia z zakresu implantologii. Autor publikacji naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Konsultant regionalny firmy BEGO do spraw implantologii i protetyki. Członek towarzystw naukowych Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS oraz międzynarodowych towarzystw naukowych: niemieckiego Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie i amerykańskiego ICOI.

Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwoliły na otrzymanie licznych nagród i certyfikatów tj. np. Porcelain and Cearmic Veneers – Univerity of Maryland, Alveolar Ridge Distraction Osteogenesisi – Univ of Maryland, certfikaty firmy Geistlich Biomaterials, certyfikaty z zastosowania implantów Straumann, Endopore, Astra, Bicon.

Przez pacjentów ceniony za wysoce specjalistyczną wiedzę, profesjonalizm, empatię i niepowtarzalne poczucie humoru.