Gdynia

Gdańsk – Browar Gdański

K2 Medical & Dental Clinic to profesjonalna klinika medyczno-stomatologiczna założona przez dr. n. med. Krystiana Krupskiego – stomatologa. Klinika K2 ma dwie placówki stomatologiczne: w Gdańsku (w Gdańskim Browarze) oraz w Gdyni.

Placówka w Gdańskim Browarze wyróżnia się także zaawansowanymi usługami z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

W gabinecie pracuje zespół doświadczonych lekarzy specjalistów stomatologów oraz dermatologów z Gdańska, którzy pracują na najnowocześniejszym sprzęcie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym sprzętom stomatolodzy radzą sobie z każdym problemem szybko i bezboleśnie. Gwarantujemy skuteczność usług, dlatego każdy pacjent otrzymuje gwarancję na wykonane u nas zabiegi.

Skuteczność i profesjonalizm naszych stomatologów potwierdzony jest przez członkostwo w prestiżowych towarzystwach implantologicznych – PSI, ICOI oraz DGOI.

Do usług gabinetów należy: stomatologia zachowawcza i leczenie kanałowe, implantologia (korzystamy z implantów BEGO oraz BICON), protetyka, periodontologia, zabiegi z zakresu pielęgnacji i wybielania zębów oraz medycyny estetycznej (botox, kwas hialuronowy, peelingi).

Klinika w Browarze Gdańskim jest usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku SKM i PKM Gdańsk Wrzeszcz co zapewnia łatwy i szybki dojazd w całego Trójmiasta, jak i Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie.

Dla dojeżdżających samochodami polecamy miejsca parkingowe w położonej w sąsiedztwie (100m) Galerii Metropolia.

Zapraszamy do kliniki medyczno-stomatologicznej w Gdańsku!
dr n. med. Krystian Krupski

k2 medical & dental clinic gdańsk browar gdański

Gdynia

K2 Dental posiada 2 placówki: w Gdańsku (Browar Gdański) i w Gdyni. Dlatego jeśli szukają Państwo profesjonalnej pomocy od stomatologa w Gdyni – zapraszamy do K2 Dental.

W klinice pracują doświadczeni i profesjonalni stomatolodzy z Gdyni. Nasi lekarze stawiają na komfort i skuteczne leczenie pacjenta bez bólu. Zapewniamy gwarancję na wykonane u nas usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że profesjonalizm personelu i nowoczesny sprzęt zapewniają skuteczne i trwałe leczenie zębów.

Zabiegi wykonywane w gabinecie stomatologicznym w Gdyni obejmują: stomatologię zachowawczą, chirurgię stomatologiczną i leczenie kanałowe, protetykę (korony, licówki, protezy), wybielanie oraz zabiegi pielęgnacyjne.

W klinice stomatologicznej w Gdyni istnieje możliwość wykonania zdjęć cyfrowych, punktowych oraz panoramicznych. Na każdym etapie pracy nasz stomatolog dba się o bezpieczeństwo i wygodę pacjenta oraz odpowiednie, skuteczne leczenie.

Zapraszamy do K2Dental Gdynia
dr n. med. Krystian Krupski

Umów się na wizytę


lub zadzwoń

Poznaj bliżej kadrę K2 Dental

dr n. med. Krystian Krupski

Na co dzień zajmuje się implantologią, periodontologią, chirurgią, protetyką i stomatologią estetyczną. Łącząc  ze sobą te dziedziny stomatologii i współpracując z innymi lekarzami dobiera zawsze indywidualne rozwiązania problemu pacjenta.

lek. stom. Edyta Kwiecińska

Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od ponad 20-tu lat prowadzi praktykę stomatologiczną.

lek. stom. Monika Łączyńska-Leik

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Chce by wszyscy Pacjenci podczas zabiegów czuli się bezpiecznie i komfortowo.

lek. stom. Magdalena Rychert

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją.

lek. stom. Jolanta Kulczyńska

Specjalizuje się w leczeniu zaawansowanymi technikami protetycznymi oraz endodontycznymi wymagającymi zastosowania mikroskopu.

lek. stom. Dominika Ossowska

Swoje zawodowe zainteresowania kieruje głównie na stomatologię estetyczną, endodoncję, a także leczenie dzieci.

lek. stom. Piotr Lewandowski

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym oraz leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych u dzieci i dorosłych.

lek. stom. Aleksandra Kańczugowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonuje się stomatologią estetyczną oraz endodoncją.

lek. stom. Tomasz Sturlis

Zajmuje się przede wszystkim endodoncją mikroskopową i chirurgią stomatologiczną.

lek. stom. Natalia Kuszczak

Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodocją i leczeniem najmłodszych.

lek. med. Maria – Luiza Piesiaków – Dermatolog/ Specjalista medycyny estetycznej

Lekarz specjalista z dziedziny dermatologii i wenerologii oraz dermatologii estetycznej.

mgr Izabela Pstrąg – kosmetolog

Jako kosmetolog doświadczenie zdobyła w klinice medycznej u boku specjalistów z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.