O nas

Gdynia

Zespół K2 tworzy grono interdyscyplinarnych specjalistów stomatologów z zakresu: chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji jak również dermatologów, chirurgów plastyków, kosmetologów oraz specjalistów w zakresie medycyny estetycznej. K2 Medical & Dental Clinic to także zespół dyplomowanych higienistek i asystentek stomatologicznych oraz rejestratorek, które starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Całym zespołem K2 Medical  Dental kieruje dr n. med. Krystian Krupski, wspierając zespół merytorycznie oraz wyznaczając kierunki rozwoju kliniki.

Do usług gabinetów należy:

50000 0 +
Zadowolonych pacjentów
Stomatolodzy z Gdyni w razie potrzeby są w kontakcie merytorycznym z placówką w Gdańsku, dlatego bez problemu nasi Pacjenci mogą zmieniać miejsce leczenia zębów w razie potrzeb między placówkami. Unikalne umiejętności naszych lekarzy, ponad 20 letnie doświadczenie oraz wysoce specjalistyczny sprzęt taki jak np.: najnowszej generacji tomograf komputerowy 3D firmy Vatech umożliwiający analizę 3D kości szczęki i żuchwy wraz z obrazowaniem stawów skroniowo – żuchwowych, skaner wewnątrzustny 3 Shape do obrazowania cyfrowego całej jamy ustnej, a także lasery chirurgiczne, które pomagają w precyzyjnym, małoinwazyjnym i bezpiecznym wykonaniu zabiegu, pozwalają na kompleksowe leczenia nawet najtrudniejszych przypadków stomatologicznych.
Krystian Krupski„Nasza firma jest na rynku medycznym w Trójmieście ponad 30 lat i skupia się na leczeniu kompleksowym najtrudniejszych przypadków medycznych wykorzystując wsparcie technologiczne najbardziej innowacyjnych firm produkujących sprzęt co daje szanse na ciągły rozwój merytoryczny naszego zespołu a w konsekwencji daje to możliwość zaoferowania coraz nowocześniejszych usług medycznych z zakresu chorób jamy ustnej i twarzy” – mówi dr n. med. Krystian Krupski, specjalista chirurgii stomatologicznej z K2 Medical & Dental
 
Zadzwoń: +48 508 922 201
Najlepsza opieka dentystyczna

K2 Medical Dental Clinic to wysoce specjalistyczna klinika medyczno-stomatologiczna założona w 1991 roku przez doktora nauk medycznych Krystiana Krupskiego.

Nowoczesny sprzęt

K2 Medical Dental Clinic to jednostka nastawiona na ciągły rozwój. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt.

Gwarancja na usługi

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym sprzętom stomatolodzy radzą sobie z prawie każdym problemem, czyniąc to w sposób miły i bezbolesny. Gwarantujemy skuteczność usług, dlatego każdy pacjent otrzymuje gwarancję na wykonane u nas zabiegi.

Doświadczony zespół

K2 skupia zespół znakomitych lekarzy, co pozwala także na nieustającą wymianę doświadczeń oraz zdobytej wiedzy między członkami zespołu.

Profesjonalne leczenie

Skuteczność i profesjonalizm naszych stomatologów w Gdyni i Gdańsku potwierdzony jest przez członkostwo w prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystwach implantologicznych – PSI, ICOI oraz DGOI.

Dlaczego warto skorzystać z usług stomatologicznych w K2 Medical & Dental Clinic

Nasza kadra

Poznaj bliżej kadrę K2 Dental

dr n. med. Krystian Krupski

Specjalista chirurgii stomatologicznej

dr Edyta Kwiecińska

Specjalista chirurgii stomatologicznej

dr Magdalena Rychert

Stomatolog

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kliniki K2 Medical & Dental Clinic

Zarówno Klinika w Browarze Gdańskim, jak i Gdyni Głównej są usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku SKM i PKM Gdańsk Wrzeszcz/Gdynia Główna co zapewnia łatwy i szybki dojazd z całego Trójmiasta, jak i Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy (Gdańsk Rębiechowo).

K2 Medical & Dental Clinic oferuje swoim Pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych

Stomatologia zachowawcza

Usługa, podczas której lekarz stomatolog dokonuje odbudowy tkanek twardych zęba, potocznie nazywana leczeniem ubytków lub zakładaniem „plomb”. To dział stomatologii, w którym dentysta ma na celu przede wszystkim zapobiegać próchnicy, a także leczyć zęby, w przypadku których doszło do powstania stanu zapalnego lub ubytku. Wykonujemy wypełnienia zębów stałych, jak i mlecznych. Zapraszamy na bezpłatne przeglądy stomatologiczne do naszego dentysty.

Stomatologia zachowawcza

Chirurgia stomatologiczna

W naszej klinice zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonuje specjalista chirurg stomatolog z drugim stopniem specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej – dr n. med. Krystian Krupski oraz lekarz stomatolog Edyta Kwiecińska. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na wykonanie pełnego zakresu zabiegów chirurgicznych, tj.:

 • ekstrakcje zębów stałych i mlecznych;
 • usuwanie / dłutowanie zębów ósmych, tzw. „zębów mądrości” (najczęściej ze wskazań ortodontycznych);
 • ekstrakcje zębów o skomplikowanym układzie korzeniowym, których nie można usunąć w typowy sposób lub złamanych korzeni po niedokończonych ekstrakcjach w innych gabinetach;
 • usuwanie zmian patologicznych w zakresie jamy ustnej (przerosty, nowotwory łagodne i złośliwe, torbiele etc.);
 • chirurgia urazowa (zaopatrywanie pacjentów po wypadkach, złamania szczęki, żuchwy, replantacje zębów etc.);
 • zabiegi związane z przygotowaniem do protezowania lub leczenia ortodontycznego,
 • podcięcie wędzidełka wargi lub języka (wskazania ortodontyczne lub logopedyczne);
 • plastyka wyrostka zębodołowego przed protezowaniem;
 • resekcja wierzchołków korzeni zębów, które nie mogą być całkowicie wyleczone w trakcie leczenia kanałowego;
 • chirurgiczne usunięcie stanów zapalnych tj. nacięcie i drenaż ropni wewnątrzustnych;
 • przedimplantologiczne zabiegi mające na celu stworzenie odpowiednich warunków kostnych dla
 • wszczepienia implantów (m. in. zamknięte i otwarte podnoszenie dna zatoki szczękowej, sterowana regeneracja kości, przeszczepy kości);
  wszczepianie implantów zębowych.
Chirurgia stomatologiczna

Implantologia

Wszczepiamy implanty zębowe znanych i renomowanych koncernów medycznych: Bego, Bicon i Dentsply-Astra. Szeroki wybór implantów, unikalne umiejętności naszych lekarzy, pozwalają na leczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Zabieg wszczepienia implantu w naszej klinice wykonuje chirurg stomatolog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dentysta przestawi Państwu opcje i plan leczenia wraz kosztorysem.

implantologia

ENDODONCJA

Oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe zębów z użyciem mikroskopu firmy Zeiss. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu, który umożliwia uzyskanie bardzo dokładnego obrazu kanałów zęba zajętych zapaleniem, nasz stomatolog zadba o Państwa zęby w sposób niezwykle precyzyjny, dokładny i bez bólu.

Endondoncja

PROTETYKA

Wykonujemy piękne prace protetyczne, doskonale imitujące naturalne uzębienie, zarówno w przypadku braku pojedynczych zębów (korona protetyczna), jak i całkowitego braku uzębienia. Szeroka oferta sprawia, że praktycznie w każdym przypadku lekarz dentysta z K2 Medical & Dental Clinic jest w stanie zaproponować zadowalającą metodę leczenia.

Oferujemy odbudowy uzębienia w postaci:

 • koron protetycznych porcelanowych,
 • mostów porcelanowych,
 • koron i mostów bezmetalowych (pełnoceramicznych i cyrkonowych),
 • licówek porcelanowych,
 • protezy zębowe ruchome: akrylowe i szkieletowe,
 • szynoprotez,
 • mostów klejonych typu Maryland,
 • endokoron ceramicznych i kompozytowych
 • wkładów koronowo-korzeniowych,
 • prac protetycznych opartych na skomplikowanych systemach zamków i zatrzasków
 • i wiele innych.

Jeśli będą Państwo zainteresowani nasz stomatolog przedstawi Państwu plan i kosztorys leczenia po szczegółowej konsultacji protetycznej.

Protetyka

PERIODONTOLOGIA

Choroby przyzębia zwane popularnie „paradontozą” są obecnie coraz częściej spotykanymi problemami leczniczymi u naszych pacjentów. W naszej praktyce leczymy wiele ich postaci poczynając od prostych do skomplikowanych przypadków recesji zębowych, stosują zabiegi ich pokrycia przesunięciami płatów z tkanek okolicznych, przeszczepy łącznotkankowe z podniebienia oraz uzupełnianie preparatami pochodzenia naturalnego i sztucznego.

Stosujemy także zabiegi z zakresu sterowanej regeneracji tanek twardych (GBR) przy odbudowie utraconej kości – najczęściej stosowane przy zabiegach okołoimplatacyjnych oraz sterowanej regeneracji tkanek miękkich (GTR) co bywa odpowiedzią leczniczą na choroby przyzębia.

Periodontologia

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. W K2 Medical & Dental Clinic można wykonać zabiegi tj.:

 • wybielanie zębów:
  – laserem (specjalny diodowy lasera biostymulacyjny)
  – lampą Beyond
  – systemem nakładkowym
 • higienizacja:
  – piaskowanie zębów
  – skaling (usuwanie kamienia)
  – fluoryzacja
  – polishing
  – lakierowanie
Stomatologia estetyczna

ORTODONCJA

Nasi lekarze ortodonci z kilkunastoletnim stażem leczą wady zgryzu zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Zakładamy aparaty stałe oraz ruchome. Ortodonta po dokładnej diagnostyce radiologicznej i klinicznej przedstawi Państwu możliwe opcje oraz plan leczenia.

Ortodonta

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

W gronie naszych pacjentów goszczą także dzieci. Wizyty milusińskich przebiegają w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, a każda wizyta u dentysty kończy się małym upominkiem. Dentysta dokłada wszelkich starań, aby nasi najmłodsi Pacjenci opuszczali klinikę z uśmiechem na twarzy, kojarząc wizytę u stomatologa z miłym doświadczeniem. K2 to najlepszy lekarz dentysta dla dzieci.

RENTGENODIAGNOSTYKA

Posiadamy urządzenia do wykonywania zdjęć rentgenowskich, wykorzystujące najnowsze technologie. Wykonujemy pełne portfolio zdjęć RTG zęba:

 • zdjęcia 3D – od formatu zdjęć o dużej rozdzielczości stosowanych przy leczeniu endodontycznym do dużych rozmiarów 16:9 stosowanych do skomplikowanych zabiegów implantologicznych i ortodontycznych [placówka: Gdańsk];
 • punktowe zdjęcia zębowe;
 • zdjęcia panoramiczne (pantomograficzne);
 • zdjęcia cefalometryczne do analizy ortodontycznej;
 • zdjęcia zatok szczękowych;
 • zdjęcia celowane na stawy skroniowo-żuchwowe;

PROFILAKTYKA i HIGIENIZACJA

Dyplomowane higienistki przeprowadzają w klinice K2 Medical & Dental Clinic zabiegi tj.:

 • lakierowanie zębów
 • lakowanie zębów
 • fluoryzacja
 • skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego
 • piaskowania osadów

NOWOCZESNY SPRZĘT

Chęć ciągłego rozwoju, przekłada się na inwestycje w innowacyjny, wysokiej jakości sprzęt i urządzenia. W klinice K2 stomatolog może podczas leczenia skorzystać między innymi z:
 • tomografu 3D VATECH PAX-I3D GREEN 16
 • mikroskopów stomatologicznych firmy Zeiss
 • laserów diodowy LITEMEDICS i Smart Laser SOLASE
 • endometrów RomiApex, Raypex 5
 • RTG Carestream (Kodak) i Vatech,
 • Skanerów wewnątrzustnych
Wszystkie nasze narzędzia medyczne poddane są sterylizacji w naszej własnej sterylizatorni wyposażonej przez światowego lidera firmę Melag. Proces sterylizacji jest komputerowo nadzorowany i monitorowany. W naszej klinice staramy się kompleksowo dbać o naszych klientów, dlatego w klinice w Gdańsku Wrzeszczu do oferty włączona została:
 • medycyna estetyczna,
 • chirurgia plastyczna
 • dermatologia,
 • kosmetologia.
Doskonała znajomość anatomii twarzy, pozwala nam na bezpieczne i w pełni skuteczne wykonanie zabiegów z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Dodatkowo wysokiej jakości sprzęt, jak np. Icoone oraz wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych dyplomowanych kosmetologów umożliwiło nam włączenie do oferty szeregu zabiegów kosmetologicznych skierowanych na twarz, ale także na ciało.

Stomatolog Gdynia – jeśli szukasz dobrego specjalisty zadzwoń do K2 Dental w Gdyni!

Zadzwoń: +48 508 922 201
Poradniki pacjenta

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Aktualności i ciekawostki ze świata stomatologii, implantologii i chirurgii. Sprawdź nasze porady dotyczące higieny i profilaktyki zębów.