Kadra

dr Magdalena Brona Teżyk

Doktor Brona – Teżyk ukończyła wydział lekarski na oddziale lekarsko-dentystycznym w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Swe umiejętności zdobyła w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej (Uniwersyteckie Centrum Stomatologii w Gdańsku) oraz w Zakładzie i Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego (Gdański Uniwersytet Medyczny), nauczając początkujących stomatologów.

Współczucie i zrozumienie to jej główne zalety. Uwielbiana przez wszystkich pacjentów, a przede wszystkim tych najmniejszych, dzięki czemu często wykonuje zabieg podcięcia wędzidełka u niemowląt.

Od 2012 roku specjalizuje się medycyną estetyczną, wykorzystując terapie łączone sprzętowo – iniekcyjne. Absolwentka podyplomowych studiów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – specjalizacja medycyna estetyczna. Ulubione procedury medyczne doktor Magdy to zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wolumetria policzków, resurfacing twarzy oraz jej firmy zabieg modelowania ust. Idealne efekty uzyskuje również wykonując zabieg liftingujący policzki z wykorzystaniem nici PDO oraz redukując dolną cześć twarzy za pomocą lipolizy iniekcyjnej. Nasi pacjenci najczęściej u doktor Magdy korzystają z zabiegów okolicy ust, w tym zabiegu Gummy Smile.

Doktor Magda regularnie uczestniczy w licznych konferencjach medycznych poszerzając swoje umiejętności, a zarazem prowadząc niektóre kursy i szkolenia medycyny estetycznej.

Pani doktor na co dzień jest wspaniałą mamą 5-letniego Jasia. Gdy tylko czas na to pozwala ucieka do świata książki. Wyznaje zasadę w zdrowym ciele zdrowy duch, w związku z czym aktywnie uprawia sport. Jej ulubioną formą odpoczynku są sporty wodne: pływanie, a szczególnie nurkowanie, natomiast w okresie zimowym korzysta z uroków gór uprawiając narciarstwo rekreacyjne oraz ekstremalne, które praktykuje już od ćwierć wieku.

Poznaj bliżej kadrę K2 Dental

dr n. med. Krystian Krupski

Na co dzień zajmuje się implantologią, periodontologią, chirurgią, protetyką i stomatologią estetyczną. Łącząc  ze sobą te dziedziny stomatologii i współpracując z innymi lekarzami dobiera zawsze indywidualne rozwiązania problemu pacjenta.

lek. stom. Edyta Kwiecińska

Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od ponad 20-tu lat prowadzi praktykę stomatologiczną.

lek. stom. Monika Łączyńska-Leik

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Chce by wszyscy Pacjenci podczas zabiegów czuli się bezpiecznie i komfortowo.

lek. stom. Magdalena Rychert

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją.

lek. stom. Jolanta Kulczyńska

Specjalizuje się w leczeniu zaawansowanymi technikami protetycznymi oraz endodontycznymi wymagającymi zastosowania mikroskopu.

lek. stom. Dominika Ossowska

Swoje zawodowe zainteresowania kieruje głównie na stomatologię estetyczną, endodoncję, a także leczenie dzieci.

lek. stom. Piotr Lewandowski

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym oraz leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych u dzieci i dorosłych.

lek. stom. Bożena Mackiewicz-Wilkowska

Ortodonta. Nie boi się wyzwań, nawet w postaci bardzo skomplikowanych wad zgryzu.

lek. stom. Katarzyna Tylek

Zajmuje się stomatologią ogólną, a także leczeniem pod mikroskopem.

lek. stom. Paulina Kwapisiewicz-Apak

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz otacza opieką stomatologiczną młodszych pacjentów.

lek. stom. Magdalena Ociesa

W pracy zawodowej interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i chirurgią stomatologiczną.

lek. stom. Musiał Dominika

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę zawodową nieustannie rozwija poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

lek. stom. Konrad Szczerbiński

Lekarz dentysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

lek. Michał Śliwiński

Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów działał w studenckim kole periodontologii.

lek. Agnieszka Sirocka

Pani doktor jest specjalistą rewitalizacji i naturalnych autologicznych procedur odmładzania skóry.

dr Magdalena Brona Teżyk

Ulubione procedury medyczne doktor Magdy to zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wolumetria policzków, resurfacing twarzy oraz jej firmy zabieg modelowania ust.

mgr Izabela Pstrąg – kosmetolog

Jako kosmetolog doświadczenie zdobyła w klinice medycznej u boku specjalistów z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.