Aquapure

AQUAPURE – Hydropeeling z substancjami aktywnymi

AquapureAquapure jest urządzeniem łączącym elementy oczyszczania, odświeżenia, odmłodzenia i odżywienia skóry za pomocą 4 głowic terapeutycznych. Jest to nieinwazyjny zabieg tzw. hydropeeling próżniowy.

Zabieg ten polega na mechanicznym i chemicznym usuwaniu martwych komórek naskórka. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. Odpowiednio dobrane przez terapeutę mieszanki substancji aktywnych do rodzaju skóry, pozwalają na utrzymanie jej w odpowiednim oczyszczeniu, nawilżeniu oraz ujędrnieniu.

Urządzenie AQUAPURE posiada 4 głowice terapeutyczne, każda z ma inne wskazanie i przeznaczenie.

Głowica do hydropeelingu

aquapeelGłowica do hydropeelingu pozwala na odpowiednie oczyszczenie skóry za pomocą płynu, który ułatwia złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Dodatkowo przy pomocy ciśnienia próżniowego martwe komórki mechanicznie są usuwane z powierzchni skóry. Na oczyszczoną powierzchnię wtłaczane są składniki aktywne, zawierające przeciwutleniacze, witaminy oraz substancje łagodzące, nawilżające i przeciwzapalne.

Głowica do elektroporacji

elektroporacja

Głowica do elektroporacji poprawia mikrokrążenie krwi w skórze, odżywia i rozjaśnia ją. Zjawisko elektroporacji wspomaga przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry.

Głowica wykorzystująca mikroprądy

mikropradyGłowica wykorzystująca mikroprądy (prąd galwaniczny) poprawia owal twarzy poprzez mobilizację skurczu i rozkurczu mięśni. Dzięki tej głowicy przyspiesza się mikrokrążenie krwi w skórze oraz pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu i elastyny.

Głowica ciepło-zimno

cold-hotGłowica ciepło-zimno tworzy termolifting napinając skórę oraz zmniejszając drobne linie i zmarszczki. Głowica chłodząca łagodzi reaktywność i podrażnienia skóry.

Zabieg może być wykonywany całorocznie oraz dla wszystkich typów skór nawet dla najbardziej wrażliwych, naczyniowych i delikatnych.

aquapure

Wskazania:

  • trądzik pospolity forma zaskórnikowo- grudkowy,
  • skóra zanieczyszczona, łojotok oraz rozszerzone pory,
  • skóra niedotleniona z utratą napięcia,
  • skóra odwodniona i przesuszona,
  • skóra palacza,
  • powierzchowna hiperpigmentacja,
  • leczenie zmian potrądzikowych (zmiany pozapalne, drobne blizny),
  • nadmierne rogowacenie naskórka, rogowacenie przymieszkowe kończyn dolnych i górnych,
  • przygotowanie skóry do dalszej terapii z zakresu medycyny estetycznej i leczenia dermatologicznego.

Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest oczyszczona, wygładzona, nabiera promiennego wyglądu.

Poznaj bliżej kadrę K2 Dental