K2Dental Klinika stomatologiczno-implantologiczna

Gdynia

Gdynia, ul. Wolności 7
58 66 22 678
Wrzeszcz, ul. Chrobrego 56
58 322 31 11

Gdańsk

implanty
W naszej praktyce implantologicznej stosujemy implanty znanych i renomowanych koncernów medycznych Bego i Bicon.
stomatolog gdańsk gdynia d
Skomplikowane zabiegi chirurgiczne, resekcje korzeni zębów, plastykę – zaufaj naszemu doświadczeniu i jakości.
protetyka-k2dental
Protetyka – licówki i korony porcelanowe, protezy zębów
stomatologia-zachowawcza-k2dental
Stomatologia zachowawcza – zachowawcze leczenie zębów, wypełnienia (plomby)
pielegnacja-zebow-k2dental
Zabiegi pielęgnacyjne – Zadbaj o swoje zęby! Piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami (scaling), lakierowanie
wybielanie-zebow-k2dental
Profesjonalne usługi wybielania zębów w naszych gabinetach. Zadbaj o piękno Twojego uśmiechu.
<< >>

Wybielanie zębów

profesjonalne wybielanie zębów

wybielanie

Jak wiadomo wielu z nas jest niezadowolonych z koloru naszego uzębienia. Aby poprawić barwę, a poprzez to i estetykę uśmiechu naszych pacjentów wprowadziliśmy zabiegi wybielające, które można wykonać na trzy sposoby w zależności, który dla pacjenta jest wygodniejszy:

  • - wybielanie w domu, za pomocą specjalnych indywidualnie wykonywanych nakładek, do których pacjent dostaje specjalnyżel o ściśle dopasowanym stężeniu i może poprzez samodzielną aplikację stosować tę metodę w domowych warunkach. Zaletą tej metody jest możliwość samodzielnego stosowania w domu, natomiast wadą cierpliwość, którą musi wykazać pacjent ponieważ takie wybielanie trwa średnio 10-14 dni;
  • - wybielanie w gabinecie, za pomocą specjalnej lampy, które jest jednoetapowym postępowaniem i średnio trwa od 45 minut do godziny.
  • wybielanie w gabinecie za pomocą specjalnego diodowego lasera biostymulacyjnego, które także jest postępowaniem jednoetapowym i trwa 30-45 minut.

Przy zabiegach wybielania warto pamiętać, że po skończeniu powinno się przeprowadzić fluoryzację, aby zmniejszyć nadwrażliwość zębów i wzmocnić strukturę zębów.

Ponadto, musimy mieć świadomość, że nie każde zęby nadają się do wybielania, jedne wybielają się bardziej, inne mniej, oraz to że zarówno wypełnienia , jak i uzupełnienia protetyczne nie zmieniają swojej barwy podczas wybielania. Tak więc, szczególnie w odcinku przednim, po zmianie barwy zębow, często wymagają wymiany na takie, których kolor będzie idealnie korespondować z nową barwą zęba.

Stomatolog Gdańsk

ul. Chrobrego 56, tel. 58 322 31 11

Stomatolog Gdynia

ul. Wolności 7, tel. 58 66 22 678