K2Dental Klinika stomatologiczno-implantologiczna

Gdynia

Gdynia, ul. Wolności 7
58 66 22 678
Wrzeszcz, ul. Chrobrego 56
58 322 31 11

Gdańsk

implanty
W naszej praktyce implantologicznej stosujemy implanty znanych i renomowanych koncernów medycznych Bego i Bicon.
stomatolog gdańsk gdynia d
Skomplikowane zabiegi chirurgiczne, resekcje korzeni zębów, plastykę – zaufaj naszemu doświadczeniu i jakości.
protetyka-k2dental
Protetyka – licówki i korony porcelanowe, protezy zębów
stomatologia-zachowawcza-k2dental
Stomatologia zachowawcza – zachowawcze leczenie zębów, wypełnienia (plomby)
pielegnacja-zebow-k2dental
Zabiegi pielęgnacyjne – Zadbaj o swoje zęby! Piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami (scaling), lakierowanie
wybielanie-zebow-k2dental
Profesjonalne usługi wybielania zębów w naszych gabinetach. Zadbaj o piękno Twojego uśmiechu.
<< >>

Implanty Bego

Implanty BEGO w K2 Dental

bego

Implanty firmy Bego są wszczepami o klasycznym śrubowym kształcie.

Wprowadzono do zastosowania kilka linii implantów:

  • Bego Semados S-line
  • Bego Semados RI-line
  • Bego Semados MINI
  • Bego Semados RS/RSX

 

Bego Semados S-line

KSZTAŁT
implanty gdańsk
System implantów BEGO Semados S charakteryzuje się klasycznym kształtem o najdłuższym okresie badań klinicznych. Kształt implantu: 80% powierzchni implantu jest równoległa natomiast pozostałe 20% jest stożkowe. Implanty te można zastosować do każdej twardości kości.

PLATFORMA
Interfejs implantu opiera się na wewnętrznym połączeniu hexagonalnym oraz stożku o nachyleniu ścian 45°. Powoduje to, że implanty S są kompatybilne wobec RI ze względu na rozwiązania protetyczne co zapewnia szeroki zakres możliwych do wykonania uzupełnień protetycznych zarówno stałych (korony i mosty), jak i ruchomych (protezy zdejmowane).

POWIERZCHNIA
Implanty są dostępne w dwóch wersjach:
- z powierzchnią piaskowaną tlenkiem glinu
- z powierzchnią TiPure Plus (wytrawiana i piaskowana)

 

Bego Semados RI

KSZTAŁT
semadosr1

System implantów BEGO Semados RI jest odmianą implantów typu S o innym, bardziej agresywnym kształcie gwintu. Około 80% powierzchni implantu jest stożkowe a pozostałe 20% równoległe. Specyficzny kształt implantów RI powoduje, że doskonale nadają się one do leczenia implantologicznego w trudniejszych przypadkach klinicznych, w przypadku kości o rzadszej gęstości, jak również w implantacjach natychmiastowych. Implant RI posiada mikrogwint przy szyjce a jego dość specyficzny kształt powoduje zagęszczanie miękkiej kości.

PLATFORMA
Interfejs implantu jest identyczny jak w przypadku implantów S. Opiera się na wewnętrznym połączeniu hexagonalnym oraz stożku o nachyleniu ścian 45°. Implanty S oraz RI są kompatybilne wobec siebie ze względu na rozwiązania protetyczne co rozszerza możliwości ich zastosowania i duży uniwersalizm kliniczny.

POWIERZCHNIA
Implanty są dostępne w dwóch wersjach:
- z powierzchnią piaskowaną tlenkiem glinu
- z powierzchnią TiPure Plus (wytrawiana i piaskowana)

 

Bego Semados MINI
semadosmini

BEGO Semados® MINI to linia implantów stworzona specjalnie dla zaopatrywania bezzębnych szczęk w ekonomiczny sposób, bez potrzeby augmentacji kości, w przypadku wąskich wyrostków zębodołowych. Wykonywanie belek na implantach o zmniejszonych średnicach wraz z brakiem potrzeby wykonywania augmentacji otwiera nowe spektrum w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

Ich wyjątkowy kształt zapewnia także możliwość wykonywania koron i mostów w sytuacjach bardzo trudnych klinicznie, w okolicach siekaczy dolnych oraz bocznych siekaczy górnych, gdzie często występuje bardzo niewielka dostępna przestrzeń pomiędzy sąsiednimi zębami uniemożliwiająca implantacje klasycznymi śrubami, które w takich przypadkach mogą spowodować uszkodzenie zębów sąsiadujących z miejscem zabiegowym.

Implanty są wyposażone w zmodyfikowane połączenie hexagonalne zewnętrzne a kształt implantu ma charakter zagęszczający kość, podobny do tego, który został zastosowany w implantach typu RI.

 

implant bego rsx

Bego Semados RSX

 

Implanty Bego Semados RS/RSX są wszczepami z nowej linii wykorzystującej najnowsze osiągnięcia badań laboratoryjnych i optymalizujących efekt kliniczny:

 

 

  1. Implanty Bego RSX Schemat indywidualny maszynowo wypolerowany kołnierz (linia RS) lub mikrostrukturalny kołnierz (linia RSX) – umożliwia wykorzystanie techniki „platform switching” – do wyboru, w zależności od przypadku lub indywidualnych preferencji pacjenta i lekarza;
  1. testowany klinicznie – opatentowane, superszczelne połączenie wewnętrzne o 45° nachyleniu ścian i sześciokątnym zabezpieczeniu antyrotacyjnym (brak mikroszczeliny nawet przy nacisku bocznym o sile 150N);
  2. bioniczny kształt mikrogwintu (patent EU) w celu ograniczenia naprężeń szczytowych na gwincie i zwiększenia powierzchni kontaktu implantu z kością;
  3. powierzchnia TiPure Plus – powierzchnia o najwyższej czystości, jednorodności i mikrostrukturze; powierzchnia ta jest piaskowana i wytrawiana na gorąco.

 

 

Stomatolog Gdańsk

ul. Chrobrego 56, tel. 58 322 31 11

Stomatolog Gdynia

ul. Wolności 7, tel. 58 66 22 678